KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15086565
nr 1508 6565
Akvareller
3 st, Stockholmsmotiv, bland annat Frans Lindström, yttermått inklusive ram: 24x32 - 28x35, akvarell. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:11:34
11/12 21:01:47